Σέλλα SLR KIT Carbonio Boost, από την Selle Italia!
Εκτιμωμενη παραδοση ανω των 30 ημερων.
Το SLR Boost Kit Carbonio, με CarboKeramic Rail 7 × 9 mm, επαναφέρει και ανανεώνει τις αδιαμφισβήτητες αξίες ενός μεγάλου κλασικού όπως το SLR. Ο τέλειος συνδυασμός άνεσης και απόδοσης, που διακρίνει πάντα αυτό το μοντέλο, υπογραμμίζεται περαιτέρω από το συμπαγές σχήμα και την πρωτοφανή ελαφρότητα.
Χαρακτηριστικά:
• Βάρος: 132 g
• Ράγα: Carbon/Keramic 7×9 mm
• Διαστάσεις: 130×248 mm
• Κατηγορία: Hi Performance
Τεχνολογίες:
Light: Ελαφρύτερο δυνατό βάρος με τη μέγιστη δυνατή ισχύ.
Carbo Keramic Rail: Ράγα carbon με κεραμική επικάλυψη για την προστασία της περιοχής του καθίσματος από την πίεση και τις γρατζουνιές, 7×9 mm
Fibra-Tek: Τεχνικό κάλυμμα μικροϊνών που εγγυάται ανθεκτική διάρκεια ζωής σε πολύ μικρό βάρος.
| Βάρος | 140 γρ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 18 × 8 cm |
| Υλικό κατασκευής | Συνθετικό |
| Είδος | Αγωνιστική |
| Φάρδος | 130 mm, Μέση (141-180mm) |
| Ανατομία | Χωρίς τρύπα |
| Απορρόφηση | Χωρίς |
| Ράγες | Carbon/Keramic 7×9 mm |
| Μήκος | 248 mm |
| Βάρος (γρ.) | 132.000000000000 |
| Κατασκευαστές | Selle Italia |
Μην χάσετε τις αποκλειστικές συμβουλές και προσφορές μας!