Σέλα για αστικές μετακινήσεις με την υπογραφή της San Marco.
Η σέλα San Marco Concor Racing Urban Performance είναι έτοιμη για αστικές μετακινήσεις. Εισάγει μια νέα αντίληψη υλικών, που αναμειγνύονται, συνδυάζοντας την “Collezione” και την “Vintage” σειρά. Διαθέτει πράγματι ένα ξεχωριστό φινίρισμα που συνδυάζει διαφορετικά υλικά, όπως δέρμα (τυπική Vintage) με την ιδιότητα της κομψότητας του κλασικού και της τεχνολογίας του σύγχρονου. Επίσης οι ράγες, Xsilite Stealth, διαθέτουν ειδικό φινίρισμα μελετημένο ώστε να εγγυώνται την καλύτερη απόδοση με ταυτόχρονη ενίσχυση της αντίστασης. Το αποτέλεσμα είναι επιθετική εμφάνιση με ανθρακί εμφάνιση.
| Βάρος | 450 γρ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 19,5 × 8 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ-ΚΑΦΕ |
| Είδος | Single Speed / Fixed |
| Φάρδος | 134 mm, Στενή (έως 140mm) |
| Μήκος | 278 mm |
| Ανατομία | Χωρίς τρύπα |
| Υλικό κατασκευής | Δέρμα & Microfeel |
| Απορρόφηση | Χωρίς |
| Ράγες | Xsilite |
| Βάρος (γρ.) | 192.000000000000 |
| Κατασκευαστές | Selle San Marco |
Μην χάσετε τις αποκλειστικές συμβουλές και προσφορές μας!