Ένα ποδήλατο πόλης, κατασκευασμένο για τις απαιτήσεις του αστικού οδοστρώματος, των μονοπατιών της υπαίθρου και όλων των ενδιάμεσων. Διευρύνετε τους ορίζοντές σας με ένα ποδήλατο για όλες τις χρήσεις. Η άνεση, ο έλεγχος, η ορατότητα και η ταχύτητα εξασφαλίζονται με το Quick CX4. Τα πιρούνια που απορροφούν την πρόσκρουση, τα ελαστικά πολλαπλών επιφανειών και τα ανακλαστικά γραφικά σας καθιστούν υπεύθυνους ποδηλάτες στους αυτοκινητόδρομους κι όχι μονο.
Μια όρθια θέση οδήγησης εμπνευσμένη από το ποδήλατο βουνού σας κάνει να αισθάνεστε σιγουριά κι άνεση σε όλες τις καταστάσεις οδήγησης. Η Cannondale έχει μελετήσει κάθε λεπτομέρεια για τη δημιουργία του νέου Quick CX – η πολύχρονη τεχνογνωσίας στη κατασκευή πλαισίων αλουμινίου σημαίνει ότι το ποδήλατο είναι αισθητά ελαφρύ, προσφέροντας ευχάριστη απόδοση, στο δρόμο ή εκτός αυτού.
Χαρακτηριστικά
Μέγεθος τροχού: 700c
Υλικό σκελετού: Αλουμίνιο
Σκελετός: All-New, SmartForm C3 Alloy, SAVE, tapered head tube, Straightshot hidden cable routing, flat mount disc, rack/fender mounts, 360° reflectivity
Πιρούνι: Suntour NEX-E25, 63mm, coil, custom crown
Ταχύτητες: 21
Χειριστήρια: microSHIFT, 3×7-speed
Πίσω σασμάν: microSHIFT M26L
Εμπρός σασμάν: microSHIFT Dual Pull Compact, Steel Cage, Steel Band Clamp
Δισκοβραχίονας: Prowheel, 48/38/28
Πίσω γρανάζια: Sunrace, 14-34, 7-speed
Τύπος φρένων: Μηχανικά δισκόφρενα
Ελαστικά: Vittoria Terreno Dry, 700 x 40, reflective strip
Λαιμός: 6061 Alloy, 31.8, 8°
Τιμόνι: Cannondale Riser, 6061 Alloy, 25mm rise, 8° sweep, 6° rise, 700mm
Ντίζα σέλλας: 6061 Alloy, 27.2 x 350mm
Σέλα: Cannondale Fitness Ergo Double Density
Πετάλια: Cannondale Platform
Εγγύηση: Εφ’ όρου ζωής
| Βάρος | 18000 γρ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 144 × 21 × 76 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
| Μέγεθος | LARGE, MEDIUM, SMALL, X-LARGE, XX-LARGE |
| Μοντέλο | Quick CX 4 |
| Μέγεθος | 700c |
| Τύπος σκελετού | Κανονικός (Ανδρικό/Unisex) |
| Υλικό σκελετού | Αλουμίνιο |
| Σκελετός | SmartForm C3 Alloy, SAVE, tapered head tube, Straightshot hidden cable routing, flat mount disc, rack/fender mounts, 360° reflectivity |
| Ανάρτηση | Εμπρός |
| Πιρούνι | Suntour NEX-E25, 63mm, coil, custom crown |
| Ταχύτητες | 21 |
| Χειριστήρια | microSHIFT, 3×7-speed |
| Πίσω σασμάν | microSHIFT M26L |
| Εμπρός σασμάν | microSHIFT Dual Pull Compact, Steel Cage, Steel Band Clamp |
| Δισκοβραχίονας | Prowheel, 48/38/28 |
| Μεσαία τριβή | Cartridge, square taper |
| Πίσω γρανάζια | Sunrace, 14-34, 7-speed |
| Αλυσίδα | KMC Z7, 7-speed |
| Τύπος φρένων | Μηχανικά δισκόφρενα |
| Μανέτες | Promax |
| Δαγκάνες | Promax mechanical disc |
| Ρότορας δισκοφρένου | 160/160mm |
| Ζάντες | DC 4.0, double wall w/eyelet, 32h |
| Κέντρα | Alloy, Sealed, QR |
| Ακτίνες | Stainless Steel, 14g |
| Ελαστικά | Vittoria Terreno Dry, 700 x 40, reflective strip |
| Ποτήρια | Semi-Integrated, Tapered |
| Λαιμός | 6061 Alloy, 31.8, 8° |
| Τιμόνι | Cannondale Riser, 6061 Alloy, 25mm rise, 8° sweep, 6° rise, 700mm |
| Χειρολαβές | Cannondale Dual-Density |
| Ντίζα σέλλας | 6061 Alloy, 27.2 x 350mm |
| Σέλλα | Cannondale Fitness Ergo Double Density |
| Πετάλια | Cannondale Platform |
| Εγγύηση | Εφ' όρου ζωής |
| Κατασκευαστές | Cannondale |
Μην χάσετε τις αποκλειστικές συμβουλές και προσφορές μας!